Новини

26 травня 2023 року Асоціація міст України провела перший семінар в рамках програми супроводу територіальних громад у процесах відновлення.

Тетяна Мельник, експерт з питань відновлення муніципальної інфраструктури Асоціації міст України, розповіла про нормативно-правове забезпечення планування відновлення територіальних громад, його основні етапи та особливості.

25 травня 2023 року Віталій Кличко, Голова Асоціації міст України, Київський міський голова виступив на засіданні, проведеному Комітетом Регіонів Європейського Союзу у рамках роботи Європейського Альянсу міст і регіонів за відбудову України на тему «Втілення принципів Лугано в життя: посилення ролі місцевої та регіональної влади в процесі відновлення та реконструкції України на шляху до членства в ЄС», що відбувся у м. Брюсель.

Позицію Асоціації міст України щодо інформаційних технологій в Україні та планів й потреб їх використання під час повоєнної відбудови України у заході «Галузеві консультації польської агенції інвестицій і торгівлі», що відбувся 25 травня у м. Варшава (Польща) представила Інна Скляр, експертка з питань відкритого урядування Асоціації міст України.

Європейський Комітет Регіонів передав сьогодні, 25 травня 2023 року, в м. Брюссель (Бельгія), відзнаку мера Голої Пристані Олександра Бабича Виконавчому директору Асоціації міст України Олександру Слобожану.

Оголосили про спеціальну відзнаку Олександра Бабича, Голопристанського міського голови (Херсонська обл.), який перебуває в російському полоні вже понад рік, 8 лютого 2023 року в Ґданську (Польща).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

без зно