10 / Грудень, 2022

28-30 листопада в Тбілісі відбулося засідання Керівного комітету Проєкту ЄС «Угода мерів – Схід» та Конференція «10-річчя Угоди мерів у регіоні Східного партнерства». Участь в заходах брали делегації країн-учасників Проєкту з Грузії, України, Молдови, Азербайджану та Вірменії. Окрім того, в засіданні також брали участь представники Європейської Комісії, інших інституцій ЄС, а також команда Проєкту ЄС «Угода мерів – Схід». До складу національних делегацій увійшли представники національних координаторів Проєкту, зокрема Асоціація міст України та територіальні координатори, а також представники органів місцевого самоврядування – підписантів Угоди.

Під час заходів учасники обговорили досягнення Проєкту та перспективи його розвитку на майбутнє. Окрему увагу було приділено проблемним питанням, з якими стикаються підписанти Угоди, національні та територіальні координатори під час реалізації проєктів, спрямованих на збереження клімату та енергії, а також зменшення власних викидів СО2, сприяючи таким чином «зеленому» економічному зростанню та підвищенню якості життя мешканців громад.

Важливою частиною зустрічі була презентація досвіду реалізації проєктів представниками органів місцевого самоврядування. Зокрема, свій досвід презентували:заступник Львівського міського голови Ірина Маруняк, заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк, Чортківський міський голова Володимир Шматько, Славутицький міський голова Юрій Фомічев, Дубенський міський голова Василь Антонюк, представник Харківської обласної ради Олена Мороз. Активну участь у заходах приймали також і представників Національних координаторів, зокрема експерт Асоціації міст України з питань ЖКГ Олег Гарник.

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)