19 / Квітень, 2024

17 квітня 2024 року Асоціація міст України передала Буринській міській і Великописарівській селищній територіальним громадам Сумщини – членам  Асоціації міст України дві мобільні електростанції, придбані за фінансової підтримки французьких муніципалітетів, членів Асоціації мерів Франції та доставлені на Сумщину за допомоги благодійних організацій French Civil Protection та Help Ukraine Center.

Внаслідок обстрілів рф, енергетичні мережі Сумщини значно постраждали, також значних руйнувань зазнали електростанції по всій Україні. Через це енергетики змушені вдаватися до аварійних відключень електроенергії. В прикордонних населених пунктах електроенергія може зникати й через фізичне пошкодження об’єктів мережі ворожими боєприпасами.

Передані електростанції мають потужність в 60 кВт та здатні у разі аварійних відключень електроенергії забезпечити надійне резервне електроживлення для об’єктів критичної та цивільної інфраструктури.

«Я щиро вдячна нашим французьким партнерам за цю допомогу та вірю, що вона допоможе нашим громадам ефективно виконувати свої функції та підтримувати населення в ці тяжкі часи війни», – зазначила Людмила Ричкаль, Виконавча директорка Сумського регіонального відділення Асоціації міст України.

У межах співпраці між Асоціацією мерів Франції та Асоціацією міст України вже 28 українських громад отримали 178 генераторів різної потужності.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)