28 / Травень, 2024

Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко привітав 11 громад з перемогою у Другому Загальнонаціональному конкурсі з відкритого врядування та вручив їх очільникам відзнаки.

Переможців визначили у 3-х номінаціях: «Залучення молоді», «Громадські простори як майданчики для взаємодії та діалогу», «Залучення громадськості до відновлення та розвитку територіальних громад». Також запровадили Особливу відзнаку з відкритого врядування.

         

   

«Для Асоціації міст України відкрите врядування – це основний принцип роботи. Ми системно розвиваємо та просуваємо його через взаємодію з Парламентом та Урядом України. Минулого року АМУ спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, за підтримки Секретаріату Уряду України, започаткували Загальнонаціональний конкурс з відкритого врядування. Це конкурс проєктів, які демонструють важливість відкритого врядування і дотримання прав людини в умовах воєнного стану. Кожен проєкт конкурсу є прикладом з життя громад – про відкритість муніципалітетів, про співдію та участь мешканців у захисті, врядуванні та відновленні», – зазначив голова АМУ.

Наша мета – показати українському суспільству та міжнародним партнерам України успішні приклади згуртованості та співпраці мешканців і муніципальної влади. Ці історії підтверджують, що навіть під час воєнного стану муніципалітети відкрито працюють для своїх мешканців та разом з мешканцями. Від імені 1055-ти громад-членів Асоціації міст України вітаю переможців конкурсу і маю почесну місію вручити представникам громад відзнаки», – наголосив Віталій Кличко.

      

   

   

Він подякував кожному, хто зберігає та розвиває місцеве самоврядування та демократію. Навіть у цей складний воєнний час.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)